aktualizované: 27.01.2017 19:01:52

Športový klub ARCHING

Atletika - aktualizované 22.1.2013

I. Runshop - Salomon mix, Bratislava - Železná studnička, 04.09.2010

10 km a 234 výškových metrov sa rozhodol pokoriť Jakub Kuvik. Umiestnil sa na veľmi peknom 19. mieste s časom 44:21 min. Super!

V. ročník ZIP CUP behu na Chatu pri Zelenom plese, 12.06.2010 - III. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu

V letnej horúčave sa za náš klub išiel potiť Ivan Vaško. Škoda, že nebolo viac času na tréning.

XX. ročník Večerného behu, Spišská Nová Ves, 02.06.2010

Farby klubu reprezentoval Ivan Vaško. Komentár hovorí za všetko: "Tie kolečka nemali konca..."

Beh na Čertovicu, 23.05.2010 - I. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu

Za náš klub sa miestami aj bežať snažil Ivan Vaško. Zabijácky kopec, hlavne keď si už myslíte, že ste v cieli.

63. ročník - Národný beh Devín - Bratislava, 11.04.2010

Farby nášho klubu na tomto behu hájil Jakub Kuvik a nebolo to vôbec zlé.  Trať dlhú 11 625 m zabehol v čase 52 minút 23 sekúnd. Týmto časom si vybojoval 453. miesto vo svojej kategórii a celkovo 555. miesto. Výborne Jakub, len tak ďalej.

20. Internationaler Citylauf Dresden, 21.03.2010

Marcel Matanin Konečný otvoril bežeckú sezónu 2010 v Drážďanoch na 20. medzinárodnom mestskom.  Polmaratónsku trať zdolal v čase 1:12:03  a s náskokom 2 minút a 19 sekúnd suverénne zvíťazil. Blahoželáme!

BEH ULICAMI OBCE SMIŽANY, 14.10.2009

Do bežeckého spoločenstva nášho klubu sa zaradila aj naša najmladšia členka svojím prvým pretekom a v silnej konkurencii vybojovala nádherné tretie miesto. Blahoželáme! Behu sa tiež zúčastnil Ivan Vaško.

MEDZINÁRODNÝ MARATÓN MIERU, Košice, 04.10.2009

Tohto najznámejšieho maratónu sa zúčastnili traja členovia nášho klubu. Jakub Kuvik a Dušan Matanin štartovali v polmaratóne. Marcel Matanin Konečný bol členom štafety NIKE 2, ktorá zvíťazila. Spolu s Marcelom štafetové družstvo tvorili Matej Cifra - SAJFA, Ivan Gabovič a Peter Hollý. Budúci rok by sa k nim chcel pridať aj Ivan Vaško.

MS veteránov v behu do vrchu, Záhreb, Chorvátsko, 12.09.2009

Marcel Matanin Konečný sa stal majstrom sveta v behu do vrchu v kategórii M35. Náš klub oficiálne vznikol síce až o dva týždne neskôr ako sa uskutočnili tieto majstrovstvá sveta, ale prípravné práce už boli v plnom prúde. Správa o tom, že budeme mať medzi sebou majstra sveta nás naplnila hrdosťou a Marcel nám ukázal cestu, kam máme smerovať naše úsilie. V kategórii M40 Slovensko reprezentoval tiež ďalší náš budúci člen Dušan Matanin, ktorý obsadil 41. priečku.