Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop
aktualizované: 27.01.2017 19:01:52 

Športový klub ARCHING

2011 - O pohár primmátora mesta SNV I.

 

Preteky dopadli úspešne!!!

Ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie priateľskej atmosféry a poďakovanie patrí tiež všetkým pretekárom, že nechali vzorovo uprataný stake out. Tešíme sa na pokračovanie.

celkové výsledky            výsledky štafiet

foto 1        foto 2        foto 3        článok        video 1        video 2        video 3        tv        tv 2        tv 3        dogforum        

 

 

Propozície    Propositions    Online prihláška/Online Entry form

                                                         Prihláška/Entry form                    Chiplist

Trať pretekov/Trail

 - upozorňujeme všetkých pretekárov, že pri príchode na stake out budú kontrolované očkovacie preukazy všetkých privezených psov a zdravotný stav psov, ktorí budú štartovať spolu s číslami chipov uvedených v chiplistoch

 

 Príjazdové trasy: červená zo smeru Poprad, fialová zo smeru Prešov a Košice, žltá zo smeru Rožňava

Organizácia pretekov

 

- v nedeľu po hlavných pretekoch v prípade záujmu prebehne súťaž štafiet CC1+Bkj1+D1 a CC+Bkj+D,    dĺžka jedného úseku je 3,4 km

- zloženie štafiet je možné nahlasovať v piatok pri prezentácii, alebo v sobotu počas preteku

- v nedeľu po štafetách bude štart detských kategórií(dĺžka cca 500 m), ktoré budú podľa počtu prihlásených rozdelené do vekových kategórií: do 7 rokov vrátane, 8 - 11 rokov, 12 - 14 rokov

 

Pre pretekárov je pripravená tombola. Hlavná cena je víkendový pobyt pre dve osoby v Penzióne Mária a veľa ďalších zaujímavých cien!

Web kamera - pohľad na priestor štartu a cieľa
 

Víkendová akcia pre účastníkov preteku v priestoroch nášho partnera SQUASH CENTRUM Smižany:

- zľava na vstup do sauny 30%
- zľava na squash 50% (ak si kurt objednáte vopred, je táto objednávka záväzná ako aj úhrada v plnej výške)
- Golfový simulátor zdarma
- Fitness centrum a 1x iontový nápoj zdarma

 

LETECKÁ ŠKOLA OMBRE - vyhliadkové (zoznamovacie) lety pre max. 3 osoby v cene 180,- €/hod., dĺžka trvania letu min. 10 minút.

 

 

OZNAM!

Vzhľadom na to, že online prihlasovanie sa na pretek na stránke www.mushing.sk nefunguje všetkým(skúste iný internetový prehliadač, napr. Firefox, Opera a pod.), budú akceptované aj vyplnené prihlášky a chiplisty zaslané mailom na skarching@gmail.com. Ostatné usmernenia ohľadom prihlasovania na pretek ostávajú v platnosti podľa propozícií. Zoznam prihlásených bude zverejňovaný priebežne na tejto stránke. Za porozumenie ďakujeme.

 

 

Ubytovanie 7 km od stake-outu:  pán Šimurda - 00421 904 508 236 

                                                    Chata Milan - 00421 903 190 436

                                                    ubytovanie STEFY - 00421 902 383 409
                                                                                   00421 902 383 393

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH
 
Čistokrvné severské plemená
 
Canicross jeden pes Ženy – CCW 1-1
1. Simona Almášiová                 ŠK Severan Jaklovce                              štartovné uhradené
2. Brigita Albertová                    ŠK Paramushing Levoča                         štartovné uhradené

Canicross jeden pes Muži – CCM 1-1
1. Marcel Matanin                      Športový klub ARCHING                          štartovné uhradené
2. Ivan Vaško                            Športový klub ARCHING                          štartovné uhradené
3. Michal Ivančo                        Športový klub ARCHING                           štartovné uhradené
4. Jakub Kuvik                            Športový klub ARCHING                           štartovné uhradené
5. Alexander Sejna                    Bratislava
 
Canicross jeden pes Muži juniori – CCMJ 1-1
1. Samuel Keruľ                        ŠK Severan Jaklovce                               štartovné uhradené
2. Samuel Matanin                     Športový klub ARCHING                           štartovné uhradené
 
Canicross jeden pes Ženy juniorky – CCWJ 1-1
1. Simona Richnavská                ŠK Severan Jaklovce                               štartovné uhradené

Bikejoring jeden pes Ženy – BkjW 1-1
1. Veronika Bánociová                Sibírsky Husky team Haniska                   štartovné uhradené
2. Dana Dudinská                       Sibírsky Husky team Haniska                   štartovné uhradené
3. Katarína Vigodová                  Sibírsky Husky team Haniska                   štartovné uhradené
4. Natália Kandrová                    ŠK Severan Jaklovce                              štartovné uhradené
 
Bikejoring jeden pes Muži – BkjM 1-1
1. Marcel Starinský                    Športový klub ARCHING                           štartovné uhradené
2. Ivan Vaško                            Športový klub ARCHING                           štartovné uhradené
3. Ján Richnavský                      ŠK Severan Jaklovce                               štartovné uhradené
4. Ivan Halás                             Sibírsky Husky team Haniska                   štartovné uhradené
5. Igor Štefan                            Musher klub Humenné

Kolobežka jeden pes Muži – SCM 1-1
1. Adam Kratky                                     
2. Šimon Tekeljak                      TJ Fatra Ružomberok      

B1
1. Peter Suranovský                   KPZ Poprad                                            štartovné uhradené
2. Marcel Starinský                    Športový klub ARCHING                           štartovné uhradené
3. Mateusz Biernat                     PL
 
B2
1. Adam Ćmiel                          PL
2. Jolanta Sołek                         PL
 
C1
1. Marcel Dučák                         KPZ Poprad                                           štartovné uhradené
2. Jana Zemčáková                    Športový klub ARCHING                          štartovné uhradené
3. Michal Kuvik                          Športový klub ARCHING                           štartovné uhradené
4. Lukáš Packo                          Musher klub Humenné                            štartovné uhradené
 
C2
1. Adam Ćmiel                          PL
2. Ján Keruľ                              ŠK Severan Jaklovce                               štartovné uhradené
 
D1
1. Igor Pribula                           Športový klub ARCHING                          štartovné uhradené
2. Andrej Drabik                        Sibírsky Husky team Haniska                   štartovné uhradené
3. Ján Mlynár                            ŠK Donly Donovaly                                  štartovné uhradené
4. Miroslav Pažur ml.                 Musher klub Humenné
5. Lukáš Packo                          Musher klub Humenné
6. Jana Zemčáková                    Športový klub ARCHING                          štartovné uhradené

D2
1. Słowik Jakub                         PL
 
 
Všetky ostatné plemená
 
Canicross jeden pes Ženy – CCW
1. Brigita Albertová                    ŠK Paramushing Levoča                         štartovné uhradené
2. Hana Bendová                       TJ Fatra Ružomberok
3. Natália Dindová                      ŠK Severan Jaklovce                             štartovné uhradené

Canicross jeden pes Muži – CCM
1. Martin Benda                         TJ Fatra Ružomberok
2. Ľubomír Sobek                                                                                 štartovné uhradené
3. Martin Lipták                          ŠK Severan Jaklovce                            štartovné uhradené
4. Michal Slatkovský                   ŠK Severan Jaklovce                             štartovné uhradené
5. Ján Hošek                              TJ Fatra Ružomberok
6. Martin Závatzký                      ŠK Donly Donovaly
7. Łaś Bartosz                             PL
 
Canicross jeden pes Ženy juniorky – CCWJ
1. Silvia Kandrová                      ŠK Severan Jaklovce                            štartovné uhradené
2. Michaela Papcunová               ŠK Severan Jaklovce                            štartovné uhradené
 
Canicross jeden pes Muži juniori – CCMJ
1. Martin Závatzký                      ŠK Donly Donovaly
2. Adrian Krauzowicz                    PL
 
Bikejoring jeden pes Muži – BkjM
1. Jozef Matuška                       TJ Fatra Ružomberok                            štartovné uhradené
2. Jaroslav Bánoci                      Sibírsky Husky team Haniska                 štartovné uhradené
3. Pavol Gonda                          TJ Fatra Ružomberok

Bikejoring jeden pes Muži seniori – BkjMS
1. Vladimír Klika                        ŠK Paramushing Levoča                        štartovné uhradené

Kolobežka jeden pes Ženy – SCW
1. Anna Matušková                    TJ Fatra Ružomberok                            štartovné uhradené

Kolobežka dva psy Ženy juniorky – SCWJ2
1. Natália Vranková                   Royal Canin Musher Klub Lučenec           štartovné uhradené

A
1. Miroslav Pažur                       Musher klub Humenné

C
1. Peter Marcin                          Sibírsky Husky team Haniska
2. Ivanecky Marek                      Sibírsky Husky team Haniska
3. Lenka Lacková                        KPZ Poprad                                         štartovné uhradené
4. Jaroslav Bánoci                      Sibírsky Husky team Haniska                 štartovné uhradené
 

 

  •  

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

TOPlist